Hakkımızda

About us

Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Elele Gelinlik, 2013 yılında ilk ihracatını yapış olup hız la büyüyen bir firmadır.

Elele Gelinlik dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır.

Elele Gelinlik perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır. Bu bilinçle hareket eden Elele Gelinlik doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır.

Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır.

Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Elele Gelinlik renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. Elele Gelinlik tasarımcıları, sofistike, romantik ve tüm şık detaylarıyla sürekli yenilenen ve kabul gören fast fashion koleksiyonlarına da yer vermektedir.

Dünyadaki büyük gelinlik fuarlarına aktif olarak katılan Elele Gelinlik; İsviçre gibi birçok ülkede satış noktalarına sahiptir ve uluslararası pazar ağını gün geçtikçe genişletmektedir.

Neden Elele Gelinlik ?

  • Elele gelini olmak bir ayrıcalıktır, çünkü burada size özel değer verilir. İlgiyi her çizgisinde, duyguyu her dokunuşta hissedersiniz. El emeğimiz göz nurumuzla hayalleriniz şekillenir. Tıpkı yüzlerce gelin gibi siz de Elele gelini olarak mutluluğa uğurlanırsınız...
  • Elele Gelinlik; tam 7 yıldır gelinlerini mutlu etmek için çalışır, deneyimlerini günümüz trendleriyle sentezleyerek, gelinlerin hayallerini gerçeğe dönüştürür.
  • Gelin adaylarına daha kaliteli hizmet vermek için randevu sistemiyle çalışan Elele Gelinlik, geleneksel el işçiliği ile vücut tiplerine göre özel dikim yaparak, sınırsız modeller yaratır. Ve her adım gelin adayını rüyalarına yaklaştırır. Elele Gelinlik, duygu dolu dokunuşlarla hayatınızın en mutlu anını taçlandırır...

TOP